Fashion

2022 Yılının Trend Koltukları

Sıcak, sevimli ve huzur dolu bir evin hayalini kuruyorsan dekorasyonda pastel renklerden vazgeçmemelisin. Gün içinde yaşadığın yoğun bir temponun ardından sakin ve huzurlu bir atmosfere ihtiyaç duyuyorsan, evindeki mobilyalarını ve tamamlayıcı aksesuarını pastel renklerde tercih edebilirsin.

Pastel tonlar, İskandinav ve Country iç mekan stillerine en çok yakışan renklerden. Bu iki zarif dekorasyon stilinde pastel renkleri kullanmak, stilini güçlendirmende yardımcı olacaktır. Özellikle Country stile sahip salonunda, pastel tonlar kullanarak masalsı bir yaşam alanı tasarlayabilirsin.

Hadi, hep birlikte 2022 yılı daha gelmeden trend olmuş koltuk modellerine göz atalım. Bu yıl daha pastel ve sof renkler (Beyaz, Gri, Antrasit, Krem, ) revaçta. Boogiev olarak sizler için özel olarak hazırladıgımız koleksiyonlarımıza göz atalım.

 

Gri tonları uyum içinde birbirini tamamlıyorken kahve tonlarında ki ayak ve sehpa detayları da oturma grubuna farklı bir hava katıyor.

 

Olesso Koltuk tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine topluyor. Pembe ve beyaz rengi uyumu ile yaşam alanlarınızda cool bir hava katmanıza yardımcı olacak. Şimdiden tüm beğenileri üzerine toplaya Olesso ergonomik yapısı ile de uzun süreli oturumlarda herhangi bir rahatsızlık ve ağrı hissi vermeden oturmanıza imkan sağlıyor. 2022 yılında oldukça dikkatleri üzerine toplayacağa benziyor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.